Stockholms filmfestival
Box 3136
103 62 Stockholm
Tel 08-677 50 00
E-mail: info@stockholmfilmfestival.se

Kontoret är bemannat vardagar 09.00 - 18.00.

Om du är medlem och har frågor kring medlemskap, maila medlem@stockholmfilmfestival.se eller ring 08-677 50 00.

För frågor kring att anmäla din film till festivalen, kontakta program@stockholmfilmfestival.se
Skicka generella förfrågningar till info@stockholmfilmfestival.se.


Är du intresserad av att vara volontär maila volontar@stockholmfilmfestival.se


Viktigt
Filmkopior avsedda för visning får under inga omständigheter skickas till vår boxadress. Vänligen kontakta programavdelningen för fraktinstruktioner.

 

GIT SCHEYNIUS

Festivalchef 
git@stockholmfilmfestival.se




 

Linda Karlsson

 Festivalproducent 
 Tel 08 - 677 50 04
 linda@stockholmfilmfestival.se



 

Aysan Majerie

Projektledare 
Tel 08 - 677 50 05
aysan@stockholmfilmfestival.se
 


 

GEORGE IVANOV

Programchef
Tel 08 - 677 50 13
george@stockholmfilmfestival.se

FÖRÄLDRALEDIG

 

Maria Razakamboly

Programkoordinator
Tel 08 - 677 50 12
maria@stockholmfilmfestival.se




Florent Fagerström

Programkoordinator
Tel 08 - 677 50 22
florent@stockholmfilmfestival.se



 

Erika Hammargren

Marknadsansvarig
Tel 08 - 677 50 02
erika@stockholmfilmfestival.se



 


Linnea Åberg


Marknadskommunikatör
Tel 08 - 677 50 03
linnea@stockholmfilmfestival.se

 

ASTRID HALLENSTVEDT

Sponsorchef 
Tel 08 - 677 50 07
astrid@stockholmfilmfestival.se

 

 

SUSANNE WALLIN

Sponsorskap och försäljning
Tel 08 - 677 50 08
susanne.wallin@stockholmfilmfestival.se

 

 

SUSANNE PAAKKONEN SJÖBERG

Säljare
Tel 08 - 677 50 35
susanne@stockholmfilmfestival.se

 

 

Valentina Bender

Producent Stockholms filmfestival Junior
Tel 08 - 677 50 11
valentina@stockholmfilmfestival.se




 

Lara Hultmark

Filmpedagog
filmpedagog@stockholmfilmfestival.se
 



 

Heli Parkkila

Ekonomiansvarig 
Tel 08 - 677 50 06
ekonomi@stockholmfilmfestival.se